Apartament, ul. Korfantego

Korfantego, Pszczyna, śląskie

  • 419 000 zł
  • 50 m²
  • 8 380 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Boas

Skontaktuj się

Apartament, ul. Korfantego

Korfantego, Pszczyna, śląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

419 000 zł

50 m²

8 380 zł/m²

Apartament, ul. Korfantego

Zaktualizowane: 14 maja 2026

419 000 zł 50 m² 8 380 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 419 000 zł (8 380 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednostronne, dwupoziomowe
  • Czynsz: 400 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie 50 m² + PARKING W CENIE 449 000 zł
Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny loft dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 34,66 m² z antresolą ok. 15 m² (łącznie ok. 50 m²).
W cenie lokalu zawarte jest miejsce parkingowe.
Loft zlokalizowany jest w Pszczynie przy ul. Korfantego 4, w bezpośrednim sąsiedztwie Wieży Wodnej.
Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem. (...)

Agent

Agnieszka Boas

505 231...

505 231 539

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana