dowolna

Mieszkania umeblowane Pszczyna - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe 38 m | Bezpieczna transakcja, gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: mieszkanie położone na niskim piętrze w niski bloku do zamieszkania. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł63,50 m² 8 503,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m . Gotowe do zamieszkania od zaraz. Znajduje się na 2. piętrze w dwupiętrowym bloku, ze wspólnym trawnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 50 m + parking W cenie 449 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny loft dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 34,66 m z antresolą ok. 15 m (łącznie ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł66,72 m² 9 277,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem Pszczyna / Poręba. Szukasz spokojnego miejsca do życia, ale z szybkim dojazdem do centrum? To mieszkanie może być dokładnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 500 zł91 m² 27,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 91m2 do wynajęcia W centrum pszczyny z tarasem! Mieszkanie świeżo po remoncie. Koszty najmu: czynsz odstępny: 2500zł/mies.+ Media Kaucja zwrotna 2x czynsz Media; Prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Do wynajęcia przestronne mieszkanie o pow. ok. 60m2 położone na 1szym pietrze w kamienicy na rogu ulic Bednarskiej i Tkackiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga mieszkanie premium! Dla 1 2 osób. Do wynajęcia mieszkanie wyjątkowo komfortowe, w pełni wyposażone, o wysokim standardzie i w prestiżowym, zadbanym otoczeniu. W centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

425 000 zł44,80 m² 9 486,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie w Pszczynie - ul. H. Brodatego Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł36,19 m² 35,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Przedstawiam do wynajęcia kawalerkę przy ulicy Kopernika w Pszczynie Powierzchnia 36,19m2. Wyposażenie : zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem dużego.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z ogródkiem 40 m , parter, 2 miejsca postojowe Pszczyna, ul. Zbożowa Mam do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia Pszczyna, blisko centrum, dwupoziomowe Wynajmę nowoczesne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 33 m (z antresolą), położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Słoneczna kawalerka po generalnym remoncie - Pszczyna, ul. Bednorza Oferuję na wynajem jasną, bardzo słoneczną kawalerkę zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli poszukujesz mieszkania i cenisz sobie bezpieczeństwo i intymność w zabudowie wielorodzinnej, zachęcamy do rozważenia zamieszkania w Pszczynie na Osiedlu Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Pszczyna, ul. Korfantego oferta tylko W naszym biurze Przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł135,32 m² 6 059,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 125 m na parterze z ogrodem, położone przy ul. Katowickiej w Pszczynie. Nieruchomość funkcjonalnie stanowi połowę domu z odrębną kw, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 600 zł55,60 m² 28,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Na wynajem przestronne mieszkanie na osiedlu Siedlice! Nieruchomość usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 500 zł53,50 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa oferta! @@@@ Klimatyczne i przytulne mieszkanie o pow. 53,88m2, w Centrum Pszczyny @@@ Parter w nowej kamienicy po termoizolacji! Blisko centrum a zarazem ciche, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pszczyna,śląskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Jasne, odświeżone 3 pokoje w świetnej lokalizacji - 45 m (puste, do własnej aranżacji) Z miejscem parkingowym! Do wynajęcia ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jednej lub dwóm osobom o stałych dochodach, bez nałogów ładne dwupokojowe mieszkanie od strony południowej , na 2 piętrze w samym centrum miasta Pszczyna, w nowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

399 000 zł52 m² 7 747,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

@@@@nowa Oferta!@@@@ Prezentacja przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 51 m w Pszczynie balkonem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny i komfortowy lokal mieszkalny dwupoziomowy 500m od Serca Pszczyńskiej Starówki przy Parku Książęcym Blisko : Rynek, sklepy, urzędy, poradnie zdrowia, trasy spacerowe oraz rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Pszczyna,śląskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bloku własność. Zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową. Miejsce parkingowe przynależne na parkingu pod blokiem dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

399 000 zł57 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

@@@@mieszkanie Pszczyna 500m od Centrum!@@@@ Prezentacja przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 57 m w Pszczynie z dużym balkonem 15m2! Mieszkanie 2-pokojowe, lub po adaptacji jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pszczyna,śląskie

455 000 zł72 m² 6 319,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Na sprzedaż ustawne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na 3 piętrze bloku na osiedlu Sznelowiec. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Pszczyna,śląskie

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe 53 m powierzchni w Pszczynie - Bezpośrednio! Szukasz przestrzeni, która daje więcej? Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na os. Piastów, które dzięki unikalnemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pszczyna,śląskie

600 000 zł66 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bez prowizji. Komfortowe, częściowo umeblowane, jasne, słoneczne mieszkanie z salonem od strony południowej. Powierzchnia użytkowa 63m2 + 2,5m2 komórka lokatorska. W pobliżu trasa rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,8 m , zlokalizowane na parterze domu jednorodzinnego na spokojnym osiedlu Kolonia Jasna w Pszczynie. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 500 zł59 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia, zlokalizowane spokojnym osiedlu Luizy w Pszczynie. Najem okazjonalny Opis mieszkania: powierzchnia 59 m położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warowna

Pszczyna,śląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajęcia od zaraz ładną dwupokojową kawalerkę na drugim piętrze od strony południowej w samym centrum miasta, 50m od rynku w nowej kamienicy. Kawalerka jest umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednorza

Pszczyna,śląskie

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nadszedł ten czas w naszym życiu, że przestaliśmy się mieścić w naszym uroczym mieszkanku. Mimo wielu miłych wspomnień musimy je sprzedać. Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Męczenników Oświęcimskich

Pszczyna,śląskie

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piętro domu idealne dla firm poszukujących zakwaterowania dla pracowników. Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji w Pszczynie na oś.Daszyńskiego przy ulicy Męczenników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

449 000 zł57 m² 7 822,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

@@@@nowa Oferta!@@@@ Prezentacja przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 57 m w Pszczynie z dużym balkonem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe