Dom Pszczyna

Pszczyna, śląskie

  • 849 000 zł
  • 97,40 m²
  • 8 716,63 zł/m²

Zdjęcie

Angelika Wysowsk...

Skontaktuj się

Dom Pszczyna

Pszczyna, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

849 000 zł

97,40 m²

8 716,63 zł/m²

Dom Pszczyna

Zaktualizowane: 15 maja 2026

849 000 zł 97,40 m² 8 716,63 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
805 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2005

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

805 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2005

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 849 000 zł (8 716,63 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 97,40 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2005
  •   materiał budowy: cegła
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 805 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (4 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Zboralscy Group Realty, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ZG990847

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Tylko w naszym biurze!

Szukasz domu w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji?
Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!

Mam do zaoferowania dom w Pszczynie o powierzchni użytkowej 97,4 m², usytuowany na działce o powierzchni 805 m². (...)

Agent

Angelika Wysowska

694 521...

694 521 444

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Angelika Wysowska

694 521...

694 521 444

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.