dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Pszczyna - Sprzedaż i najem

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

540 000 zł63,50 m² 8 503,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m . Gotowe do zamieszkania od zaraz. Znajduje się na 2. piętrze w dwupiętrowym bloku, ze wspólnym trawnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 50 m + parking W cenie 449 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny loft dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 34,66 m z antresolą ok. 15 m (łącznie ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Pszczyna,śląskie

530 000 zł63,21 m² 8 384,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam ostatnie wolne mieszkania w stanie deweloperskim, na parterze o powierzchni 63.21 m2 z wyjściem na ogród. Zlokalizowane w Jankowicach, dzielnica Podstarzyniec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł66,72 m² 9 277,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem Pszczyna / Poręba. Szukasz spokojnego miejsca do życia, ale z szybkim dojazdem do centrum? To mieszkanie może być dokładnie tym,.

Rynek pierwotny

617 000 zł69,13 m² 8 925,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% , zostały ostatnie lokale, nie zwlekaj Apartamenty Dobrawy 44 o kolejna inwestycja renomowanego dewelopera na śląskim rynku. 26 lokalowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

475 000 zł54,83 m² 8 663,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł71,96 m² 7 295,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Ostatnie 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem na dachu. Pszczyna Zdjęcia przedstawiają wizualizacje - mieszkanie sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Pszczyna

Pszczyna,śląskie

254 000 zł30,27 m² 8 391,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

@@@mieszkanie typu kawalerka Pszczyna Centrum@@@ Prezentacja 1-pokojowego funkcjonalnego mieszkania 30,27m2 w Pszczynie Centrum! 500m od Rynku w Pszczynie! Osiedle Śródmieście! Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronne i wygodne mieszkanie w nowym budownictwie. Jeśli chcesz zamieszkać w dogodnym miejscu z bliskim dostępem do licznych punktów handlowych, usługowych w tym usług.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z ogródkiem 40 m , parter, 2 miejsca postojowe Pszczyna, ul. Zbożowa Mam do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia Pszczyna, blisko centrum, dwupoziomowe Wynajmę nowoczesne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 33 m (z antresolą), położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 331 zł68,14 m² 9 059,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 68,14 m | 3 sypialnie | Salon | Kuchnia z oknem | Winda powierzchnia: 68,14 m piętro: 4 cisza i piękny widok winda w budynku jasne, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie ponosi kosztów podatku pcc Mamy przyjemność zaprezentować nowy apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie, położony na I piętrze, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli poszukujesz mieszkania i cenisz sobie bezpieczeństwo i intymność w zabudowie wielorodzinnej, zachęcamy do rozważenia zamieszkania w Pszczynie na Osiedlu Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

365 000 zł46 m² 7 934,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w Pszczynie przy ul. Jagiełły 10. Układ: 3 pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

539 000 zł67 m² 8 044,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe bezczynszowe apartamenty 3km od centrum pszczyny W pobliżu sklep, szkoła, kościół. 1,5 km do wjazdu na dk1 bielsko-tychy. Mieszkania o powierzchniach: 67mkw na parterze, 83mkw na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł135,32 m² 6 059,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 125 m na parterze z ogrodem, położone przy ul. Katowickiej w Pszczynie. Nieruchomość funkcjonalnie stanowi połowę domu z odrębną kw, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Pszczyna,śląskie

602 834 zł70,93 m² 8 499 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Azaliowa Residence - to kameralne osiedle składające się z 11 budynków w zabudowie szeregowej (22 apartamenty), zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy, na granicy Pszczyny.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

479 999 zł59 m² 8 135,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkania W zabudowie bliźniczej - Studzienice 4 km od Pszczyny Budynek 4 lokale. Każdy - odrębne wejście, bez części wspólnej. Duża działka: 1100 m2 z wydzielonymi ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 949 zł50,50 m² 38,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament pszczyna 1km od centrum! Prezentacja apartamentu 2-pokojowego z dużym balkonem na Osiedlu Piastów Mieszkanie położone na P arterze układ lokalu : Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 600 zł67 m² 23,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem 200m Dworca Kolejowego w Pszczynie. Blisko Park Książęcy, szkoła, biedronka, sklepy, urzędy, lokal mieści się na parterze w kamienicy. Parking w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

459 000 zł71 m² 6 464,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji składającej się z dwóch budynków, w których łącznie znajduje się osiem mieszkań. Do mieszkań na parterze przynależne są.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł43,70 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

@@@@nowa Oferta!@@@@ Prezentacja 2-pokojowego funkcjonalnego mieszkania 43,7 m w Pszczynie z balkonem i windą! Osiedla Piastów! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Pszczyna,śląskie

602 834 zł70,93 m² 8 499 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Azaliowa Residence - Twoje miejsce w sercu Pszczyny! Bez Prowizji! Marzysz o własnym apartamencie w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta? Zapraszamy do wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 350 zł33 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem 400m od Rynku w Pszczynie. Blisko Park Książęcy, szkoła, biedronka, sklepy, urzędy, lokal mieści się na parterze w kamienicy. Parking w cenie! koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Pszczyna

Pszczyna,śląskie

840 000 zł66,50 m² 12 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jedyny taki W pszczynie! aprtament pod klucz 4-pokojowy w Centrum Pszczyny , 200m od Rynku! Nowe, atrakcyjne osiedle w centrum Pszczyny w samym Sercu Pszczyńskiej Starówki oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 700 zł50 m² 33,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

399 000 zł52 m² 7 747,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

@@@@nowa Oferta!@@@@ Prezentacja przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 51 m w Pszczynie balkonem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny i komfortowy lokal mieszkalny dwupoziomowy 500m od Serca Pszczyńskiej Starówki przy Parku Książęcym Blisko : Rynek, sklepy, urzędy, poradnie zdrowia, trasy spacerowe oraz rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Pszczyna,śląskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bloku własność. Zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową. Miejsce parkingowe przynależne na parkingu pod blokiem dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

399 000 zł57 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

@@@@mieszkanie Pszczyna 500m od Centrum!@@@@ Prezentacja przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 57 m w Pszczynie z dużym balkonem 15m2! Mieszkanie 2-pokojowe, lub po adaptacji jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Pszczyna,śląskie

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 200 zł44 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament Z ogródkiem pszczyna centrum! Prezentacja apartamentu 2-pokojowego w ścisłym Centrum Pszczyny na Starówce na wynajem! Mieszkanie jest 100% nowe - niedawno oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednorza

Pszczyna,śląskie

329 900 zł47 m² 6 959,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ustawne 3 pokoje do własnej aranżacji! Pszczyna ul. Bednorza zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Pszczyna,śląskie

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe 53 m powierzchni w Pszczynie - Bezpośrednio! Szukasz przestrzeni, która daje więcej? Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na os. Piastów, które dzięki unikalnemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 500 zł44 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa oferta! Prezentacja apartamentu 2-pokojowego w ścisłym Centrum Pszczyny na Starówce na wynajem! Mieszkanie jest 100% nowe - niedawno oddane do użytku. Powierzchnia lokalu: 45m2+ miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pszczyna,śląskie

600 000 zł66 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bez prowizji. Komfortowe, częściowo umeblowane, jasne, słoneczne mieszkanie z salonem od strony południowej. Powierzchnia użytkowa 63m2 + 2,5m2 komórka lokatorska. W pobliżu trasa rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 500 zł59 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia, zlokalizowane spokojnym osiedlu Luizy w Pszczynie. Najem okazjonalny Opis mieszkania: powierzchnia 59 m położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Świerkowa

Pszczyna,śląskie

409 000 zł57 m² 7 044,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja Apartamenty Świerkowa - mieszkanie w idealnej lokalizacji Firma Buduje.my ma zaszczyt przedstawić Państwu swoją kolejną inwestycję! Apartamenty Świerkowa kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zostało 5 ostatnich apartamentów! Osiedle po wszystkich odbiorach- mieszkania gotowe do przeniesienia prawa własności! * Oferta bezpośrednia od dewelopera (bez prowizji / bez podatku pcc) Nie zwlekaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bielasa

Pszczyna,śląskie

489 000 zł67 m² 7 342,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dostępne ostatnie 3 apartamenty: jeden apartament na parterze z ogródkiem i dwa apartamenty na piętrze. * oferta bezpośrednia od dewelopera (bez prowizji / bez podatku pcc) Firma .my ma zaszczyt.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij