dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Pszczyna - Lista ogłoszeń

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe 38 m | Bezpieczna transakcja, gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: mieszkanie położone na niskim piętrze w niski bloku do zamieszkania. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł63,50 m² 8 503,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m . Gotowe do zamieszkania od zaraz. Znajduje się na 2. piętrze w dwupiętrowym bloku, ze wspólnym trawnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Pszczyna,śląskie

390 000 zł60,90 m² 6 403,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60,90 m , zlokalizowanego na malowniczej starówce w Pszczynie, zaledwie niecałe 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Pszczyna

Pszczyna,śląskie

130 000 zł31,59 m² 4 115,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w zabytkowej kamienicy "złoty Lew" w centrum Pszczyny. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 31,59 m , mieszczące się w jednej.

Rynek pierwotny

469 000 zł53,88 m² 8 704,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez ryzyka i z pełnym wsparciem: bezpłatna opieka eksperta kredytowego - nawet jeśli nie posiadasz wkładu własnego, pomożemy sprawdzić możliwość skorzystania z programu"mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł61,39 m² 9 105,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura mieszkanie bezczynszowe w centrum Pszczyny! Mieszkanie położone na I piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Składa się z salonu z kuchnią, 2 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 500 zł91 m² 27,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 91m2 do wynajęcia W centrum pszczyny z tarasem! Mieszkanie świeżo po remoncie. Koszty najmu: czynsz odstępny: 2500zł/mies.+ Media Kaucja zwrotna 2x czynsz Media; Prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Do wynajęcia przestronne mieszkanie o pow. ok. 60m2 położone na 1szym pietrze w kamienicy na rogu ulic Bednarskiej i Tkackiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga mieszkanie premium! Dla 1 2 osób. Do wynajęcia mieszkanie wyjątkowo komfortowe, w pełni wyposażone, o wysokim standardzie i w prestiżowym, zadbanym otoczeniu. W centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

425 000 zł44,80 m² 9 486,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie w Pszczynie - ul. H. Brodatego Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Pszczyna

Pszczyna,śląskie

254 000 zł30,27 m² 8 391,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

@@@mieszkanie typu kawalerka Pszczyna Centrum@@@ Prezentacja 1-pokojowego funkcjonalnego mieszkania 30,27m2 w Pszczynie Centrum! 500m od Rynku w Pszczynie! Osiedle Śródmieście! Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 61,29 m - Pszczyna Cena: do ustalenia Powierzchnia: 61,29 m Piętro: 1 Rok budowy: 2019 Dodatkowo: dwa miejsca parkingowe, niezależne ogrzewanie gazowe Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronne i wygodne mieszkanie w nowym budownictwie. Jeśli chcesz zamieszkać w dogodnym miejscu z bliskim dostępem do licznych punktów handlowych, usługowych w tym usług.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł36,19 m² 35,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Przedstawiam do wynajęcia kawalerkę przy ulicy Kopernika w Pszczynie Powierzchnia 36,19m2. Wyposażenie : zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 000 zł67,96 m² 9 520,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji dla kupującego. Wyjątkowa przestrzeń na najwyższym piętrze. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67.96m , położone na 5. piętrze (ostatnim) propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

559 000 zł62 m² 9 016,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 nowoczesne mieszkania w kamienicy | Pszczyna - Centrum Oferujemy na sprzedaż dwa niezależne mieszkania w nowoczesnej kamienicy z 2019r., położonej w samym sercu Pszczyny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Słoneczna kawalerka po generalnym remoncie - Pszczyna, ul. Bednorza Oferuję na wynajem jasną, bardzo słoneczną kawalerkę zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 331 zł68,14 m² 9 059,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 68,14 m | 3 sypialnie | Salon | Kuchnia z oknem | Winda powierzchnia: 68,14 m piętro: 4 cisza i piękny widok winda w budynku jasne, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 953 zł66,77 m² 8 820,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez ryzyka i z pełnym wsparciem: bezpłatna opieka eksperta kredytowego Darmowa konsultacja z architektem pomoże Ci zwizualizować układ, możliwości aranżacyjne Zakup bez prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

539 000 zł67 m² 8 044,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe bezczynszowe apartamenty 3km od centrum pszczyny W pobliżu sklep, szkoła, kościół. 1,5 km do wjazdu na dk1 bielsko-tychy. Mieszkania o powierzchniach: 67mkw na parterze, 83mkw na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Pszczyna, ul. Korfantego oferta tylko W naszym biurze Przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Pszczyna,śląskie

602 834 zł70,93 m² 8 499 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Azaliowa Residence - to kameralne osiedle składające się z 11 budynków w zabudowie szeregowej (22 apartamenty), zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy, na granicy Pszczyny.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

479 999 zł59 m² 8 135,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkania W zabudowie bliźniczej - Studzienice 4 km od Pszczyny Budynek 4 lokale. Każdy - odrębne wejście, bez części wspólnej. Duża działka: 1100 m2 z wydzielonymi ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 500 zł53,50 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa oferta! @@@@ Klimatyczne i przytulne mieszkanie o pow. 53,88m2, w Centrum Pszczyny @@@ Parter w nowej kamienicy po termoizolacji! Blisko centrum a zarazem ciche, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł63,22 m² 8 383,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3