dowolna

Mieszkania w bloku Pszczyna - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe 38 m | Bezpieczna transakcja, gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: mieszkanie położone na niskim piętrze w niski bloku do zamieszkania. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł63,50 m² 8 503,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m . Gotowe do zamieszkania od zaraz. Znajduje się na 2. piętrze w dwupiętrowym bloku, ze wspólnym trawnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

569 000 zł69,70 m² 8 163,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,7 m , położone w świetnej lokalizacji w Pszczynie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł53,88 m² 8 704,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez ryzyka i z pełnym wsparciem: bezpłatna opieka eksperta kredytowego - nawet jeśli nie posiadasz wkładu własnego, pomożemy sprawdzić możliwość skorzystania z programu"mieszkanie.

Rynek pierwotny

617 331 zł68,14 m² 9 059,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43,56 m² 7 782,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na II piętrze jednego z wielorodzinnych budynków w Pszczynie przy ul. Bogedaina. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 43,56 mkw, składają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

425 000 zł44,80 m² 9 486,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie w Pszczynie - ul. H. Brodatego Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł71,96 m² 7 295,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Ostatnie 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem na dachu. Pszczyna Zdjęcia przedstawiają wizualizacje - mieszkanie sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Pszczyna

Pszczyna,śląskie

254 000 zł30,27 m² 8 391,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

@@@mieszkanie typu kawalerka Pszczyna Centrum@@@ Prezentacja 1-pokojowego funkcjonalnego mieszkania 30,27m2 w Pszczynie Centrum! 500m od Rynku w Pszczynie! Osiedle Śródmieście! Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronne i wygodne mieszkanie w nowym budownictwie. Jeśli chcesz zamieszkać w dogodnym miejscu z bliskim dostępem do licznych punktów handlowych, usługowych w tym usług.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 000 zł67,96 m² 9 520,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji dla kupującego. Wyjątkowa przestrzeń na najwyższym piętrze. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67.96m , położone na 5. piętrze (ostatnim) propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Słoneczna kawalerka po generalnym remoncie - Pszczyna, ul. Bednorza Oferuję na wynajem jasną, bardzo słoneczną kawalerkę zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 953 zł66,77 m² 8 820,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez ryzyka i z pełnym wsparciem: bezpłatna opieka eksperta kredytowego Darmowa konsultacja z architektem pomoże Ci zwizualizować układ, możliwości aranżacyjne Zakup bez prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Pszczyna, ul. Korfantego oferta tylko W naszym biurze Przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 600 zł55,60 m² 28,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Na wynajem przestronne mieszkanie na osiedlu Siedlice! Nieruchomość usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Pszczyna,śląskie

602 834 zł70,93 m² 8 499 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Azaliowa Residence - to kameralne osiedle składające się z 11 budynków w zabudowie szeregowej (22 apartamenty), zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy, na granicy Pszczyny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł63,22 m² 8 383,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - Nowoczesne mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem | 63,22 m Pszczyna/ Jankowice bez podatku pcc bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł43,70 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

@@@@nowa Oferta!@@@@ Prezentacja 2-pokojowego funkcjonalnego mieszkania 43,7 m w Pszczynie z balkonem i windą! Osiedla Piastów! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pszczyna,śląskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Jasne, odświeżone 3 pokoje w świetnej lokalizacji - 45 m (puste, do własnej aranżacji) Z miejscem parkingowym! Do wynajęcia ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Pszczyna,śląskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bloku własność. Zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową. Miejsce parkingowe przynależne na parkingu pod blokiem dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

399 000 zł57 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

@@@@mieszkanie Pszczyna 500m od Centrum!@@@@ Prezentacja przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 57 m w Pszczynie z dużym balkonem 15m2! Mieszkanie 2-pokojowe, lub po adaptacji jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

530 000 zł140 m² 3 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - Nowoczesne mieszkanie na I piętrze, z ogródkiem, fotowoltaiką oraz pompą ciepła! pszczyna/jankowice bez podatku pcc bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pszczyna,śląskie

455 000 zł72 m² 6 319,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Na sprzedaż ustawne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na 3 piętrze bloku na osiedlu Sznelowiec. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednorza

Pszczyna,śląskie

329 900 zł47 m² 6 959,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ustawne 3 pokoje do własnej aranżacji! Pszczyna ul. Bednorza zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Pszczyna,śląskie

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe 53 m powierzchni w Pszczynie - Bezpośrednio! Szukasz przestrzeni, która daje więcej? Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na os. Piastów, które dzięki unikalnemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korfantego

Pszczyna,śląskie

429 000 zł45 m² 9 550,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie w centrum Pszczyny przy ul. Korfantego 43. Mieszkanie o powierzchni 44,92 m 2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym, -sypialni, -pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednorza

Pszczyna,śląskie

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nadszedł ten czas w naszym życiu, że przestaliśmy się mieścić w naszym uroczym mieszkanku. Mimo wielu miłych wspomnień musimy je sprzedać. Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pszczyna

Pszczyna,śląskie

245 000 zł36 m² 6 805,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Pszczynie! - powierzchnia 36m - 4 piętrowym bloku na 4 piętrze. - mieszkanie składa się z pokoju nieprzechodniego, - salonu z kuchnią - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pszczyna,śląskie

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja .NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE ZLOKALIZOWANE W CENTRUM PSZCZYNY. Oferta dostępna tylko w naszym biurze Powierzchnia mieszkania to 62m2. mieści się na parterze. Usytuowane na ul. Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sznelowiec

Pszczyna,śląskie

309 000 zł51 m² 6 098,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji- pszczyna, ul. Sznelowiec 22. Mieszkanie o powierzchni 50,67 m 2 składa się z: -salonu z balkonem, -sypialni, -kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

449 000 zł57 m² 7 822,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

@@@@nowa Oferta!@@@@ Prezentacja przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 57 m w Pszczynie z dużym balkonem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pszczyna,śląskie

645 463 zł71 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe niższe ceny! już od 8999/1 m2 promocja trwa do końca roku 2025 dodatkowo W cenie 2 miejsca postojowe! Bez prowizji i bez podatku pcc! Honest Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sznelowiec

Pszczyna,śląskie

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dostępne od zaraz - Bez pośredników Sprzedam mieszkanie w Pszczynie (ul. Sznelowiec) Mieszkanie do remontu - bez widocznych mebli na niektórych zdjęciach Przedpokój, 2 duże pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia